X
תפריט
חיפוש מקרר לפי נפח search frigerator עגלת קניות 0
ראשי > תקנון ותנאי שימוש באתר c-f.co.il קולוראדו

תקנון ותנאי שימוש באתר c-f.co.il קולוראדו

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. קדימון
 2. אתר "קולורדו" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר מכירות למותג המקררים והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן
 3. מחלקת שירות הלקוחות זמינה עבורכם בכל שאלה ו/או הבהרה בפנייה ישירה לשרות הלקוחות של החברה בימים א ' – ה', בין בשעות 09:30 ועד 19:00 בטלפון מספר 050-3001726
 4. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
 5. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
 6. קניין רוחני
 7. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "שם האתר שלכם" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "שם האתר שלכם".
 8. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
 9. תוכן האתר
  1. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
  2. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
  3. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "קולורדו" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
 10. ניהול משתמשים ומבקרים באתר
  1. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
  2. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "שם האתר שלכם".
 11. גילוי נאות
  1. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
  2. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
  3. החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי האתר בלבד.
 12. מחירי המוצרים כוללים מע"מ על פי הדין אלא אם כן צוין אחרת
 13. תמונות המוצרים המוצגות באתר הנן לצרכי נוחות והמחשה בלבד
 14. מדיניות ביטול עסקאות והחזרת מוצרים.
  1. בידי המשתמש לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן:
   במידה והביטול נעשה בטרם שליחת המוצר ע"י חברת השליחויות, טרם יצא ממחסני החברה, יעשה ללא חיוב, ויוחזרו ללקוח הכספים ששילם כולל דמי המשלוח, לא כלל דמי עמלת הסליקה. זיכוי כספי יינתן עפ"י האמור בחוק.
   במקרה של ביטול העסקה לאחר שהמוצר יצא את מחסני החברה יהיה כרוך בדמי ביטול עפ"י  5% או 100 ₪ הנמוך מבניהם ובתוספת עלויות המשלוח. הזיכוי יינתן בכפוף לסייגים עפ"י חוק ובפוף להחזרת המוצר באריזתו המקורית כאשר לא נעשה בו כל שימוש ולא נגרם לו נזק וזאת עפ"י המועדים הקבועים בחוק.
 15. זמני אספקה ומדיניות משלוחים - עד 7 ימים מיום קבלת אישור התשלום.
 16. במקרים שאינם בשליטה ו/או נובעים מכוח עליון, החברה לא תישא באחריות לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שיגרם ללקוח או למי מטעמו, אם מידע יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
 17. איזור שיפוט בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז דרום.
 18. כתובת: הפלדה 28, באר שבע. טלפון: 050-3001726

 

whatsapp